ABM10-26.000MHZ-D30-T3
5S-ABM10-26.000MHZ-D30-T3
ABM10-26.000MHZ-D30-T3
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | ABM10 |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) |
| Other: | 0.028 (0.70mm),,, |