AA-25.000MALE-T
5S-AA-25.000MALE-T
AA-25.000MALE-T
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | AA |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25MHz |
| Frequency Stability: | ??????150ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) |
| Other: | 0.053 (1.35mm),,, |