9HT7-32.768KDZF-T
5S-9HT7-32.768KDZF-T
9HT7-32.768KDZF-T
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | 9HT7 |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 65 kOhm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | Flat Leads |
| Height - Seated (Max): | 0.272 L x 0.055 W (6.90mm x 1.40mm) |
| Other: | 0.055 (1.40mm),,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut