9HT12-32.768KDZF-T
5S-9HT12-32.768KDZF-T
9HT12-32.768KDZF-T
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 9HT12 |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????20ppm |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 90 kOhm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.063 L x 0.039 W (1.60mm x 1.00mm) |
| Other: | 0.020 (0.50mm),,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut