9HT10-32.768KAZC-T
5S-9HT10-32.768KAZC-T
9HT10-32.768KAZC-T
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 9HT10 |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 kOhm |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.126 L x 0.061 W (3.20mm x 1.50mm) |
| Other: | 0.033 (0.85mm),,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut