9C-8.192MAAJ-T
5S-9C-8.192MAAJ-T
9C-8.192MAAJ-T
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | 9C |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 8.192MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20??????C ~ 70??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC49/US |
| Size / Dimension: | 0.449 L x 0.189 W (11.40mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.161 (4.10mm) |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut