Home All Products Crystals-and-Oscillators CrystalsTXC CORPORATION 9C-22.1184MAAJ-T
9C-22.1184MAAJ-T
5S-9C-22.1184MAAJ-T
9C-22.1184MAAJ-T
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:9C
Type:MHz Crystal
Frequency:22.1184MHz
Frequency Stability:??????30ppm
Frequency Tolerance:??????30ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohm
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20??????C ~ 70??????C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:HC49/US
Size / Dimension:0.449 L x 0.189 W (11.40mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max):0.161 (4.10mm)
Other:,,,
Related special
  • TE Connectivity AMP Connectors
  • 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut