9C-18.432MAAE-T
5S-9C-18.432MAAE-T
9C-18.432MAAE-T
CRYSTAL 18.4320MHZ 12PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 9C |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 18.432MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 Ohm |
| Package / Case: | HC-49S |
| Size / Dimension: | 0.449 L x 0.189 W (11.40mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.161 (4.10mm) |
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut