9B-13.560MEEJ-B
5S-9B-13.560MEEJ-B
9B-13.560MEEJ-B
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF T/H
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Frequency Stability: | ??????10ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????10ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohm |
| Package / Case: | HC49/US |
| Size / Dimension: | 0.453 L x 0.197 W (11.50mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.145 (3.68mm) |
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut