8Y-37.400MAHQ-T
5S-8Y-37.400MAHQ-T
8Y-37.400MAHQ-T
CRYSTAL 37.400MHZ 10PF SMT
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 8Y |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 37.4MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 85??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |
| Other: | 0.022 (0.55mm),,, |