8Y-25.000MEEQ-T
5S-8Y-25.000MEEQ-T
8Y-25.000MEEQ-T
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 8Y |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25MHz |
| Frequency Stability: | ??????10ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????10ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohm |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |
| Other: | 0.022 (0.55mm),,, |