8Y-19.200MAAJ-T
5S-8Y-19.200MAAJ-T
8Y-19.200MAAJ-T
CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF SMD
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | 8Y |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 19.2MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20??????C ~ 70??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |
| Other: | 0.022 (0.55mm),,, |