7V-25.000MAAV-T
5S-7V-25.000MAAV-T
7V-25.000MAAV-T
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | 7V |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25MHz |
| Frequency Stability: | ??????30ppm |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohm |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20??????C ~ 70??????C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Size / Dimension: | No Lead |
| Height - Seated (Max): | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |
| Other: | 0.035 (0.90mm),,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 6 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line)
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- 72T18125L4-4BBG
- Renesas Electronics
- IC FIFO 524X18 2.5V 4NS 240BGA
- 71-406647-06S
- Amphenol
- 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
- TE Connectivity
- 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 6 (Power) Position Circular Connector Cap Housing Free Hanging (In-Line)
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
- 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell