603-24-127JA4I8
5S-603-24-127JA4I8
603-24-127JA4I8
Integrated Device Technology Inc
Product Description
| Packaging: | 0 |
| Series: | Tape & Reel (TR) |
| Type: | Obsolete |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 24MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????30ppm |
| Load Capacitance: | ??????30ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 12pF |
| Operating Mode: | 90 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -40??????C ~ 85??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 4-SMD |
| Height - Seated (Max): | No Lead |
| Other: | 0.130 L x 0.102 W (3.30mm x 2.60mm),-,, |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)