300-5039-ND
5S-300-5039-ND
300-5039-ND
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 18.869MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????50ppm |
| Load Capacitance: | ??????30ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 18pF |
| Operating Mode: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Other: | 0.118 Dia x 0.346 L (3.00mm x 8.80mm),0.354 (9.00mm),, |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)