300-1009-ND
5S-300-1009-ND
300-1009-ND
Citizen Finedevice Co Ltd
Product Description
| Packaging: | 1000 |
| Series: | Bulk |
| Type: | Obsolete |
| Frequency: | MHz Crystal |
| Frequency Stability: | 3.6864MHz |
| Frequency Tolerance: | ??????50ppm |
| Load Capacitance: | ??????30ppm |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 18pF |
| Operating Mode: | 200 Ohm |
| Operating Temperature: | Fundamental |
| Ratings: | -10??????C ~ 60??????C |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | Through Hole |
| Size / Dimension: | Cylindrical Can |
| Height - Seated (Max): | Radial |
| Other: | 0.118 Dia x 0.406 L (3.00mm x 10.30mm),0.413 (10.50mm),, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)