Terminal Blocks - Headers, Plugs and SocketsAmphenol Anytek OQ2212800300G
OQ2212800300G
5S-OQ2212800300G
OQ2212800300G
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 3.5MM
| Header Orientation: | 1 |
| Plug Wire Entry: | 0.138 (3.50mm) |
| Voltage - UL: | - |
| Wire Gauge or Range - AWG: | 10A |
| Wire Gauge or Range - mm2: | 300V |