Terminal Blocks - Headers, Plugs and SocketsAmphenol Anytek OQ0975500000G
OQ0975500000G
5S-OQ0975500000G
OQ0975500000G
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
| Header Orientation: | 1 |
| Plug Wire Entry: | 0.197 (5.00mm) |
| Voltage - UL: | - |
| Wire Gauge or Range - AWG: | 20A |
| Wire Gauge or Range - mm2: | 300V |