Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel MountHirose Electric Co Ltd DF81D-50P-0.4SD(52)
DF81D-50P-0.4SD(52)
5S-DF81D-50P-0.4SD(52)
DF81D-50P-0.4SD(52)
CONN PLUG 0.4MM SMD 50POS
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | DF81 |
| Connector Type: | Plug |
| Contact Type: | Outer Shroud Contact |
| Number of Positions: | 50 |
| Pitch: | 0.016 (0.40mm) |