DW-09-12-T-S-660
5S-DW-09-12-T-S-660
DW-09-12-T-S-660
.025 BOARD SPACERS
Product Description
Packaging:Tube
Series:Flex Stack
Number of Positions:Active
Pitch:9
Number of Rows:0.100 (2.54mm)
Row Spacing:1
Length - Overall:-
Length - Post (Mating):1.030 (26.16mm)
Length - Stack Height:0.260 (6.60mm)
Length - Tail:0.660 (16.76mm)
Mounting Type:0.110 (2.79mm)