Photovoltaic (Solar Panel) Connectors - ContactsSamtec Inc. OPP-10-01-T-S-M-AD
OPP-10-01-T-S-M-AD
5S-OPP-10-01-T-S-M-AD
OPP-10-01-T-S-M-AD
CONN 10POS 2.54MM SMD
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | OPP |
| Connector Type Type: | Compression Contact |
| Number of Contacts: | Non-Gendered |
| Pitch: | 10 |
| Number of Rows: | 0.100 (2.54mm) |