Photovoltaic (Solar Panel) Connectors - ContactsPreci-Dip 823-S1-012-30-013101
823-S1-012-30-013101
5S-823-S1-012-30-013101
823-S1-012-30-013101
CONN SPRING LOAD 12POS SMT 5.5MM
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 823 |
| Connector Type Type: | Piston |
| Number of Contacts: | 12 |
| Pitch: | 0.079 (2.00mm) |
| Number of Rows: | 2 |
| Row Spacing: | 0.079 (2.00mm) |