Photovoltaic (Solar Panel) Connectors - ContactsPreci-Dip 821-S1-010-30-015101
821-S1-010-30-015101
5S-821-S1-010-30-015101
821-S1-010-30-015101
CONN SPRING LOAD 10POS SMT 6.5MM
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 821 |
| Connector Type Type: | Piston |
| Number of Contacts: | 10 |
| Pitch: | 0.079 (2.00mm) |