XF3M118151BR100
5S-XF3M118151BR100
XF3M118151BR100
CONN FFC FPC 18POS 1.00MM R/A
Termination:Top and Bottom
FFC:18
FCB Thickness:0.039 (1.00mm)
Height Above Board:Solder
Locking Feature:0.30mm
Cable End Type:0.079 (2.00mm)