DCU37SFO
5S-DCU37SFO
DCU37SFO
DSUB 37 F CRIMP FO ZINC
Product Description
Packaging:-
Series:-
Packaging:-
Connector Type:-
Number of Positions:-
Number of Rows:-
Shell Size:-
Connector Layout:-
Contact Type:-
Mounting Type:-
Flange Feature:-
Features:-
Shell Material:-
Finish:-
Shell Finish Thickness:
Ingress Protection:
Other:,,
Related special
  • DF11-2428SCF
  • Hirose
  • Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • In stock
  • DF3-2428SCF
  • Hirose
  • Socket Contact Tin 24-28 AWG Crimp Stamped
  • DF3-EP2428PCF
  • TE Connectivity
  • Pin Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • Female Blade Sockets Contact Tin 24-28 AWG Crimp
  • DF65-4S-1.7C
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)