6STF37PAU05R30X
5S-6STF37PAU05R30X
6STF37PAU05R30X
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
| Features: | Right Angle |
| Shell Material: | Housing/Shell (M3) |
| Finish: | Solder |
| Contact Finish: | Board Lock |
| Contact Finish Thickness: | Filter |
| Ingress Protection: | Grounding Indents |
| Material Flammability Rating: | Mounting Brackets |
| Other: | Brass,Tin Plated,Gold |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)