6STF15PAU04R20X
5S-6STF15PAU04R20X
6STF15PAU04R20X
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)