Coaxial Connectors (RF)Cinch Connectivity Solutions Vitelec VBM511-75-1502
VBM511-75-1502
5S-VBM511-75-1502
VBM511-75-1502
CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
| Impedance: | Solder |
| Mounting Type: | 75 Ohm |
| Housing Color: | Bayonet Lock |
| Ingress Protection: | 1GHz |