SBC1521A
5S-SBC1521A
SBC1521A
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
| Impedance: | Crimp |
| Mounting Type: | 75 Ohm |
| Mounting Feature: | Free Hanging (In-Line) |
| Cable Group: | - |
| Fastening Type: | Belden 1521A |
| Frequency - Max: | Bayonet Lock |
| Features: | 1GHz |