HP75BNC9
5S-HP75BNC9
HP75BNC9
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
| Impedance: | Crimp |
| Mounting Type: | 75 Ohm |
| Mounting Feature: | Free Hanging (In-Line) |
| Cable Group: | - |
| Fastening Type: | Belden 1505A |