FFA.1E.250.CTAC50Z
5S-FFA.1E.250.CTAC50Z
FFA.1E.250.CTAC50Z
CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Product Description
Packaging:Bulk
Connector Style:Coaxial
Connector Type:Plug
Contact Termination:Male Pin
Shield Termination:Solder
Impedance:Clamp
Mounting Type:50 Ohm
Mounting Feature:Free Hanging (In-Line)
Cable Group:-
Fastening Type:RG-122
Frequency - Max:174
Features:174A
Housing Color:178B
Ingress Protection:188A