BJ79TL-47
5S-BJ79TL-47
BJ79TL-47
CONN TRB JACK STR SOLDER
Product Description
Packaging:Bulk
Connector Style:TRB
Connector Type:Twinaxial/Triaxial
Contact Termination:Jack
Shield Termination:Female Socket (Concentric)
Impedance:Solder
Mounting Type:Wrench Clamp
Mounting Feature:Non-Constant
Cable Group:Panel Mount
Fastening Type:Bulkhead - Front Side Nut
Frequency - Max:M17/176-00002
Features:Bayonet Lock
Housing Color:500MHz
Ingress Protection:-
Related special
  • BQ51013BRHLR
  • Texas Instruments
  • Wireless Power Receiver PMIC 20-VQFN (3.5x4.5)
  • In stock
  • B2B-PH-K-S
  • JST
  • Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)