BJ79C-212
5S-BJ79C-212
BJ79C-212
CONN TRB JACK STR CRIMP
Product Description
Packaging:Bulk
Connector Style:TRB
Connector Type:Twinaxial/Triaxial
Contact Termination:Jack
Shield Termination:Female Socket (Concentric)
Impedance:Crimp
Mounting Type:Crimp
Mounting Feature:Non-Constant
Cable Group:Panel Mount
Fastening Type:Bulkhead - Front Side Nut
Frequency - Max:Raychem 2524E0114
Features:Bayonet Lock
Housing Color:500MHz
Ingress Protection:Three Lug
Related special
  • BQ51013BRHLR
  • Texas Instruments
  • Wireless Power Receiver PMIC 20-VQFN (3.5x4.5)
  • In stock
  • B2B-PH-K-S
  • JST
  • Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)