B50-328-3188220
5S-B50-328-3188220
B50-328-3188220
LLC
Product Description
Packaging:1000
Connector Style:Active
Connector Type:SMC
Contact Termination:Plug
Shield Termination:Female Socket
Impedance:Solder
Mounting Type:Crimp
Mounting Feature:50 Ohm
Cable Group:Free Hanging (In-Line)
Fastening Type:Right Angle
Frequency - Max:-
Features:RG-174
Housing Color:316
Ingress Protection:Threaded
Related special
  • BQ51013BRHLR
  • Texas Instruments
  • Wireless Power Receiver PMIC 20-VQFN (3.5x4.5)
  • In stock
  • B2B-PH-K-S
  • JST
  • Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)