3M64M2595
5S-3M64M2595
3M64M2595
CONN MINI BNC JACK 50 OHM SOLDER
Product Description
| Packaging: | - |
| Connector Style: | BNC |
| Connector Type: | Mini |
| Contact Termination: | Jack |
| Shield Termination: | Female Sockets - Dual |
| Impedance: | Solder |
| Mounting Type: | Solder |
| Mounting Feature: | 50 Ohm |
| Cable Group: | - |
| Fastening Type: | - |
| Frequency - Max: | - |
| Features: | Bayonet Lock |
| Housing Color: | 4GHz |
| Ingress Protection: | - |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)