TVA130RSA-L
5S-TVA130RSA-L
TVA130RSA-L
THYRISTOR 130V 100A SMA
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | SiBar |
| Voltage - Breakover: | 173V |
| Voltage - Off State: | 130V |
| Voltage - On State: | 4V |
| Current - Peak Pulse (8/20??????s): | 100A |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 50A |
| Current - Hold (Ih): | 150mA |
| Number of Elements: | 1 |
| Capacitance: | 30pF |