TISP4S180M3BJR-S
5S-TISP4S180M3BJR-S
TISP4S180M3BJR-S
SURGE PROT THYRIST 180V TELECOM
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Voltage - Breakover: | 180V |
| Voltage - Off State: | 140V |
| Voltage - On State: | 5V |
| Current - Peak Pulse (8/20??????s): | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 50A |
| Current - Hold (Ih): | - |
| Number of Elements: | 1 |
| Capacitance: | 55pF |