TISP4C025L1NR-S
5S-TISP4C025L1NR-S
TISP4C025L1NR-S
PROTECTOR SGL BIDIRECTIONAL LF
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - Breakover: | 25V |
| Voltage - Off State: | 16V |
| Voltage - On State: | - |
| Current - Peak Pulse (8/20??????s): | 30A |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 18A |
| Current - Hold (Ih): | 50mA |
| Number of Elements: | 1 |
| Capacitance: | 15pF |