TISP4125H3LMFR-S
5S-TISP4125H3LMFR-S
TISP4125H3LMFR-S
PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - Breakover: | 125V |
| Voltage - Off State: | 100V |
| Voltage - On State: | 3V |
| Current - Peak Pulse (8/20??????s): | 300A |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 100A |
| Current - Hold (Ih): | 150mA |
| Number of Elements: | 1 |
| Capacitance: | 65pF |