NTVB200SC-L
5S-NTVB200SC-L
NTVB200SC-L
THYRISTOR 200V 100A SMB
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - Breakover: | 320V |
| Voltage - Off State: | 200V |
| Voltage - On State: | 4V |
| Current - Peak Pulse (8/20??????s): | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 100A |
| Current - Hold (Ih): | 150mA |
| Number of Elements: | 1 |
| Capacitance: | 110pF |