TV50C750J-G
5S-TV50C750J-G
TV50C750J-G
TVS DIODE 75VWM 121VC SMC
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 75V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 83.3V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 121V |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 41.74A |
| Power - Peak Pulse: | 3000W (3kW) |