TV50C640J-G
5S-TV50C640J-G
TV50C640J-G
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
| Bidirectional Channels: | - |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 64V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 71.1V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 103V |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 49.03A |
| Power - Peak Pulse: | 3000W (3kW) |