Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MXPLAD30KP15AE3
MXPLAD30KP15AE3
5S-MXPLAD30KP15AE3
MXPLAD30KP15AE3
TVS DIODE 15VWM 25.8VC PLAD
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):15V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:16.7V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):25.8V
Power - Peak Pulse:1164A (1.164kA)
Power Line Protection:30000W (30kW)