Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MXPLAD18KP78A
MXPLAD18KP78A
5S-MXPLAD18KP78A
MXPLAD18KP78A
TVS DIODE 126VC 143A PLAD
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):78V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:86.7V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):126V
Power - Peak Pulse:143A
Power Line Protection:18000W (18kW)