Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MXLPLAD15KP9.0A
MXLPLAD15KP9.0A
5S-MXLPLAD15KP9.0A
MXLPLAD15KP9.0A
TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:10V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):15.4V
Power - Peak Pulse:975A
Power Line Protection:15000W (15kW)