Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MXLPLAD15KP78AE3
MXLPLAD15KP78AE3
5S-MXLPLAD15KP78AE3
MXLPLAD15KP78AE3
TVS DIODE 78VWM 126VC PLAD
Unidirectional Channels:Zener
Bidirectional Channels:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):78V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:86.7V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):126V
Power - Peak Pulse:120A
Power Line Protection:15000W (15kW)