Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MPLAD30KP30A
MPLAD30KP30A
5S-MPLAD30KP30A
MPLAD30KP30A
TVS DIODE 30VWM 48.8VC PLAD
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Type:Zener
Unidirectional Channels:1
Bidirectional Channels:-
Voltage - Reverse Standoff (Typ):30V
Voltage - Breakdown (Min):33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:48.8V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):618A
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)