Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MPLAD15KP64CAE3
MPLAD15KP64CAE3
5S-MPLAD15KP64CAE3
MPLAD15KP64CAE3
TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Type:Zener
Unidirectional Channels:-
Bidirectional Channels:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):64V
Voltage - Breakdown (Min):71.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:103V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):147A
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)