Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MAPLAD36KP28A
MAPLAD36KP28A
5S-MAPLAD36KP28A
MAPLAD36KP28A
TVS DIODE 46.4VC 776A PLAD
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:31.1V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):46.4V
Power - Peak Pulse:776A
Power Line Protection:36000W (36kW)