Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MAPLAD36KP280A
MAPLAD36KP280A
5S-MAPLAD36KP280A
MAPLAD36KP280A
TVS DIODE 451VC 80A PLAD
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):280V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:311V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):451V
Power - Peak Pulse:80A
Power Line Protection:36000W (36kW)